za każde doniesienie po zalogowaniu ekstra dzień, a za wyróżnione dodatkowy tydzień dostępu do pełnej wersji portalu - zasady premiowania

kujawsko-pomorskie — doniesienia 9 - 22.lis 2019 1:10

— w pełnej wersji atlasu lokalizacja grzybobrania jest zwykle podana precyzyjniej niż powiat i jest linkowana do mapy Google
— opłata za pełną wersję to jedyne źródło utrzymania serwisu (nie zaśmiecam stron reklamą)
pow. bydgoski

sobota 16.lis
Caban13 2019.11.16 20:10

(20/h) I kolejny raz koszyk ładnych podgrzybków, ładnych fałszywych. Tym razem mniej większych, rosną małe. Pojawiły się znowusz maślaki. Znalazłem 3 sowy, nie rozwinięte ale bardzo grube. Trochę grzybów robaczywych. W lesie jest teraz pięknie, cicho, bez tych irytującuch krzyków: ,,Janusz gdzie jesteś!!!!
Mam nadziej, że za tydzień podrosną i będzie co zbierać.


  • +o swoim grzybobraniu +dopisek (po zalogowaniu) ⇒forum
    • admin 16.11 20:35#20 · Dziękuję za wpis z grzybobrania. Bardzo proszę w przyszłości pamiętać by poprawnie wypełnić pole formularza "grzyby na osobogodzinę", to znaczy grzybność liczbowo w _sztukach_ grzybów w przeliczeniu na _osobogodzinę_ (może być szacunkowo). Jest to niezbędne między innymi dla prawidłowego kolorowania mapy. Doniesienie poprawiłem na podstawie tekstu i/lub szacunkowo wg fotografii w doniesieniu.

pow. Toruń

niedziela 10.lis
eveanne 2019.11.11 9:52

(5/h) 2 borowiki w lesie brzozowym - piękne, ale robaczywe; sporo dużych podgrzybków- niestety też w większości robaczywe, maślaki. Zbiory skromne, ale na pizzę z grzybami i czosnkiem niedźwiedzim w sam raz. Pozdrawiam Grzybolubów!

+o swoim grzybobraniu +dopisek (po zalogowaniu) ⇒forum

pow. Toruń

sobota 9.lis
Beci 2019.11.9 14:06

(7/h) Grzybów jest jeszcze ale przeważnie robaczywe. 3razy tyle zostało w lesie. Sezon zakonczony👍

+o swoim grzybobraniu +dopisek (po zalogowaniu) ⇒forum