duża wersja fotografii z doniesienia

fotografia z grzybobrania
© fotografia została załączona przez informatora o grzybobraniu; z pytaniem o jej wykorzystanie poza ramami systemu monitorowania występowania grzybów grzyby.pl należy kontaktować się bezpośrednio z autorem fotografii, a nie ze mną (kontaktu do autora zdjęcia zwykle nie posiadam)
Witajcie :). Na urodziny dostałam, to chcę podzielić się z Wami, bo tak pięknie mi wyrósł w domu boczniak mikołajkowy. Przez pierwsze kilka dni stał w najzimniejszym pokoju-ok. 16 stopni i nic nie urósł, i już się zmartwiłam. Ale jak przeniosłam go do kuchni, to prawie rósł w oczach. Dzisiaj 3 największe owocniki zostały zebrane i poszły na patelnię z masłem i solą. Wrażenia smakowe bardzo pozytywne, delikatny smak grzybów leśnych, a konsystencja jędrna, chrupka. A pod nożem trzon skrzypiał jak przy krojeniu prawdziwka, ach co to za miła muzyka była 🤗. Obserwacja sprawiła mi wiele radości, polecam :).⬇️
Wszystkim Wam życzę pięknych leśnych spacerów, bo ja na razie uziemiona jestem. GREJ-owa😄noga odmówiła posłuszeństwa. Zatem do "usłyszenia"... nie wiem kiedy, oby jak najszybciej :). Ps. Panie Marku, wiem, raport niemerytoryczny, nadaje się do usunięcia.