Aktualne występowanie grzybów

· każdym doniesieniem poprawiasz dokładności, wiarygodność i jakość kolorowania mapy
· aplikacja na smartfony/tablety (Google Play lub plik do ręcznej instalacji)
www.grzyby.pl służy do zbierania i dzielenia się możliwie obiektywną informacją o wynikach grzybobrań. Jeśli potrzebujesz porozmawiać z innymi grzybiarzami lub zapytać się znających się na rzeczy, to masz do dyspozycji forum dyskusyjne www.bio-forum.pl z działami „Grzybobranie”, „W Kuchni” i „Jaki to grzyb”. Założenie konta na forum dyskusyjnym nic nie kosztuje (tylko trochę czasu).
Brak koloru? Sytuacja wygląda inaczej? Twoje zgłoszenie to zmienia ⇒ wyślij doniesienie:
zebrano szt. grzybów na osobogodzinę ·
występowanie grzybów rok temu
W Pełnej Wersji atlasu jest to stos 9 map. Można je przewijać w przód i w tył albo uruchamiać animację obrazującą dynamikę sezonu grzybowego w ostatnim okresie.

 uwaga - sprawdź  ⇒ nowe opcje dostępu do Pełnej Wersji - natychmiastowa realizacja

Mapa potencjału wysypu (tu jej przykład) jest wyłączona do maja 2017 roku.

Po zalogowaniu, tj. w Pełnej Wersji atlasu, ikonki linkują bezpośrednio do doniesienia.

A jak było rok wcześniej o tej samej porze? W Pełnej Wersji atlasu jest tu dodatkowa mapa sytuacji i zestawienie ikonek z tego samego okresu przed rokiem.

o systemie monitorowania sezonu grzybiarskiego

Serdecznie dziękuję wszystkim użytkownikom pełnej wersji atlasu.
Nazywam się Marek Snowarski. Tę stronę, a w jej zapleczu system informatyczny, prowadzę od 2003 roku. Co roku staram się go ulepszać, to wiele setek godzin kodowania. Raporty wymagają przeglądu i oceny wszystkich doniesień, dbania aby informacje trafiały we właściwe miejsca na mapie, a bzdurne wpisy znikały - to kolejne godziny przeznaczone na utrzymanie systemu.

Możesz podziękować przez zakup rocznego dostępu do pełnej wersji raportów i atlasu). Uzyskujesz satysfakcję, precyzyjniejszą informację o sezonie grzybowym oraz pełny dostęp do ogromnego atlasu grzyby.pl.

Copyright © by Marek Snowarski – formularz kontaktowy/contact form
wersja publikacji 15.02.2017.www
Zalinkuj tę stronę kodem (przykładowy tekst linku dostosuj do swoich potrzeb):
<a href="http://www.grzyby.pl/wystepowanie.htm">Aktualne występowanie grzybów - Grzyby Polski, Fungi of Poland grzyby.pl</a>