dlaczego wyniki wyszukiwania pokazuje google

Wyszukiwane są tylko strony w obrębie atlasu, tyle że przeszukiwanie jest robione via google.
Do maja 2017 roku wyszukiwanie było autorskim opracowaniem i odbywało się przez przeszukanie tylko nazw taksonów w atlasie. Wadą takiego rozwiązania było to, że szukanie odbywało się tylko po nazwach. Listwa nazw była w pewnym stopniu nieaktualna (trzeba ją ręcznie było aktualizować na co zwykle nie było czasu) itd.

Zaletą szukania za pomocą google (to nadal dotyczy tylko stron atlasu) jest aktualność i możliwość wyszukiwania dowolnego, a nie tylko po nazwach.

Jedyny dyskomfort jest chyba natury przyzwyczajeniowo-wizualnej, strona z wynikami ma inny wygląd graficzny i napis google. Ale na to nie mam wpływu. Zaleta to aktualność wyszukiwania i nie ma już ograniczenia tylko do nazw.

Taką samą zmianę wprowadziłem na bio-forum.pl.

obecnie nie jesteś zalogowany(a) — oglądasz okrojoną, przeglądową wersję atlasu — zaloguj się (pola w prawym górnym rogu każdej strony)
lub załóż konto dostępu o ile go jeszcze nie posiadasz

Copyright © 1997-2017 by Marek Snowarski – formularz kontaktowy/contact form
przeglądowa (zwykła) wersja atlasu 17.09.14 · ta strona była ostatnio zmieniana/last modified 09.05.2017 · powstała/was created 24.03.2017

Zalinkuj tę stronę kodem (przykładowy tekst linku dostosuj do swoich potrzeb):
<a href="https://www.grzyby.pl.pl/wyszukiwanie-objasnienie.htm"> dlaczego wyniki wyszukiwania pokazuje google - Atlas grzybów Polski grzyby.pl</a>