© fotografia została załączona przez informatora o grzybobraniu; z pytaniem o jej wykorzystanie poza ramami systemu monitorowania występowania grzybów grzyby.pl należy kontaktować się bezpośrednio z autorem fotografii a nie ze mną (kontaktu do autora zdjęcia zwykle nie posiadam)
Bobry. Byłem w butach..ups, w bukach :)..Nie tych gliwickich (szkoda na "wachę:p) - inspekcja przyległego terenu. "Kto zobaczy w lesie dzika..ten na drzewo szybko zmyka..." :) Widać wyrywał, aż buty zostały :). A buty markowe, za(mszowe)..ciekawie jaki grzyb się na nich pojawi? Rurkowe nie wpadły w oczy, zresztą nadmiernie ich nie wytężałem, chłonąc majową zieleń. Że w lesie pięknie, nie muszę nikogo ze starej wiary przekonywać. Co przełaziłem, co zobaczyłem - to moje. "W oxygenicznym wręcz powietrzu odetchnę wreszcie pełną piersią..." 4 bite godziny. Gratulacje ceglasiowych zdobyczy :)
Podaj mi dłoń i za mną chodź w blask gwiazd i księżycową smugę znowu za krótka będzie noc bo takie nigdy nie są długie W oxygenicznym wręcz powietrzu odetchnę wreszcie pełną piersią lecz świt za szybko tę noc zetrze bo takie noce nigdy nie są... Daleko od szarości bruków od kaleczących niebo wież przeminie nam noc niezbyt długa bo takie noce nigdy nie... Czas pomknął szybko niczym wiatr bezkształtny zimny nieuchwytny już za horyzont księżyc spadł bo takie noce nigdy... Idź za mną trzymam twoją dłoń ścieżka wciąż błyszczy i migoce i dla mnie też zbyt krótka noc bo takie noce..." Całość dla tych, co lubią..Podoba mi się budowa tego wiersza. Autora nie pamiętam..-stety :(