Zestawienie (01.03.2022) fotografii autora
— Jacek Soboń

Dane kontaktowe autora (contact data): e-mail do autora znajduje się na obrazku.
kontakt

Wszystkie zdjęcia są chronione prawem autorskim. Aby zakupić prawo do publikacji kontaktuj się bezpośrednio z autorem zdjęcia. Kontakt do autora znajduje się w podpisie zdjęcia (kliknij na imię i nazwisko autora).

Jeśli brak jakiejkolwiek informacji kontaktowej - napisz do autora atlasu - formularz kontaktowy jest dostępny po kliknięciu na Marek Snowarski w stopce strony.

All photographs are copyrighted. If you are interested to publish photographs contact the author directly - contact is given under photographs.

In case you can not find any contact to photograph's author please contact main redactor via form (click on Marek Snowarski in footer of this page).

Zobacz także ogólne zasady copyright (See also general copyright information)

Lista stron z fotografiami autora (pages with author's photographs)


1. Agaricus urinascens
2. Aleuria splendens
3. Amanita mairei
4. Amanita spadicea
5. Amphinema byssoides
6. Ascocoryne inflata
7. Ascodichaena rugosa
8. Calycina subherbarum
9. Clitocybe agrestis
10. Clitocybe albofragrans
11. Clitocybe diatreta
12. Clitocybe vibecina
13. Clitopilus cystidiatus
14. Clitopilus scyphoides
15. Conocybe antipus
16. Conocybe echinata
17. Conocybe juniana
18. Conocybe microrrhiza
19. Conocybe moseri
20. Conocybe rickeniana
21. Conocybe semiglobata
22. Coprinellus callinus
23. Coprinellus ellisii
24. Coprinellus heterothrix
25. Coprinellus marculentus
26. Coprinellus silvaticus
27. Coprinopsis candidata
28. Coprinopsis cordispora
29. Coprinopsis cortinata
30. Coprinopsis fusispora
31. Coprinopsis krieglsteineri
32. Coprinopsis kubickae
33. Coprinopsis laanii
34. Coprinopsis subtigrinella
35. Coprinus palmeranus
36. Coprinus plicatilis
37. Coprinus saccharomyces
38. Cortinarius alboamarescens
39. Cortinarius albovariegatus
40. Cortinarius balteatocumatilis
41. Cortinarius decipiens
42. Cortinarius diasemospermus
43. Cortinarius flexipes
44. Cortinarius glaucopus
45. Cortinarius huronensis
46. Cortinarius lacustris
47. Cortinarius lebretonii
48. Cortinarius malicorius
49. Cortinarius mucifluoides
50. Cortinarius obtusus
51. Cortinarius pearsonii
52. Cortinarius praestans
53. Cortinarius praestigiosus
54. Cortinarius psammocephalus
55. Cortinarius purpureus
56. Cortinarius sodagnitus
57. Cortinarius sordidus
58. Cortinarius uraceus
59. Cyathicula cyathoidea
60. Cylindrobasidium evolvens
61. Diatrype disciformis
62. Dichostereum durum
63. Echinoderma pseudoasperulum
64. Elaphomyces asperulus
65. Elaphomyces granulatus
66. Entoloma allochroum
67. Entoloma caccabus
68. Entoloma chlorophyllum
69. Entoloma conferendum
70. Entoloma exiguum
71. Entoloma fuscotomentosum
72. Entoloma griseopruinatum
73. Entoloma jubatum
74. Entoloma longistriatum
75. Entoloma majaloides
76. Entoloma nitens
77. Entoloma noordeloosi
78. Entoloma occultipigmentatum
79. Entoloma poliopus
80. Entoloma politum
81. Entoloma prunuloides
82. Entoloma rhodopolium
83. Entoloma sericatum
84. Entoloma sericeoides
85. Entoloma sericeum
86. Entoloma solstitiale
87. Entoloma vinaceum
88. Entoloma vindobonense
89. Flammulaster rhombospora
90. Galerina graminea
91. Galerina heimansii
92. Galerina hybrida
93. Galerina karstenii
94. Galerina pallida
95. Galerina pumila
96. Galerina subclavata
97. Galerina uncialis
98. Geoglossum glabrum
99. Hebeloma collariatum
100. Hebeloma truncatum
101. Helvella dissingii
102. Helvella levis
103. Heterobasidion parviporum
104. Hyaloscypha daedaleae
105. Hygrocybe calciphila
106. Hygrocybe conica
107. Hygrocybe insipida
108. Hygrocybe splendidissima
109. Hygrophorus piceae
110. Hygrophorus tephroleucus
111. Hymenochaete cinnamomea
112. Hyphoderma setigerum
113. Hypocrea auranteffusa
114. Hypocrea schweinitzii
115. Inocybe brunneotomentosa
116. Inocybe calamistrata
117. Inocybe cervicolor
118. Inocybe cincinnata
119. Inocybe leucoblema
120. Inocybe relicina
121. Laccaria laccata
122. Laccaria pumila
123. Laccaria purpureobadia
124. Lachnellula occidentalis
125. Lactarius aurantiofulvus
126. Lactarius cyathuliformis
127. Lactarius leonis
128. Lactarius spinulosus
129. Lamprospora trachycarpa
130. Leccinum schistophilum
131. Lepiota apatelia
132. Lepiota felina
133. Lepiota subalba
134. Lepista personata
135. Lepista sordida
136. Leptosporomyces mutabilis
137. Leucoagaricus sericifer
138. Lindtneria panphyliensis
139. Lycoperdon nigrescens
140. Macrolepiota permixta
141. Mallocybe agardhii
142. Mallocybe terrigena
143. Marasmius epiphyllus
144. Marasmius torquescens
145. Melanoleuca subpulverulenta
146. Melastiza boudieri
147. Mycena abramsii
148. Mycena aetites
149. Mycena atropapillata
150. Mycena diosma
151. Mycena epipterygia
152. Mycena flavescens
153. Mycena latifolia
154. Mycena leptocephala
155. Mycena minutula
156. Mycena mitis
157. Mycena pearsoniana
158. Mycena pseudopicta
159. Mycena pura
160. Mycena rubromarginata
161. Mycena silvae-nigrae
162. Mycena speirea
163. Mycena viridimarginata
164. Mycenella salicina
165. Mycopan scabripes
166. Myochromella boudieri
167. Naohidea sebacea
168. Naucoria luteolofibrillosa
169. Naucoria striatula
170. Nectria galligena
171. Neonectria coccinea
172. Otidea mirabilis
173. Otidea tuomikoskii
174. Panaeolus fimicola
175. Panaeolus papilionaceus
176. Parasola lilatincta
177. Parasola megasperma
178. Peniophora cinerea
179. Peziza vesiculosa
180. Phaeohelotium monticola
181. Phellinus lundellii
182. Phellinus viticola
183. Phlebiopsis ravenelii
184. Plicaria leiocarpa
185. Pluteus brunneidiscus
186. Pluteus brunneoradiatus
187. Pluteus cyanopus
188. Pluteus exiguus
189. Pluteus hongoi
190. Pluteus pallescens
191. Psathyrella friesii
192. Psathyrella microrhiza
193. Psathyrella murcida
194. Psathyrella noli-tangere
195. Psathyrella pertinax
196. Psathyrella pseudocasca
197. Psathyrella pseudogracilis
198. Psathyrella scatophila
199. Psathyrella spadicea
200. Psilocybe serbica
201. Ramaria abietina
202. Ramaria apiculata
203. Ramaria flaccida
204. Ramaria flavescens
205. Ramaria ochracea
206. Ramaria pallida
207. Ramariopsis citrina
208. Rimbachia neckerae
209. Russula griseascens
210. Russula pseudoraoultii
211. Russula rhodopoda
212. Scutellinia subhirtella
213. Sebacina incrustans
214. Skeletocutis nivea
215. Skeletocutis odora
216. Trechispora mollusca
217. Tricharina praecox
218. Tricholoma boudieri
219. Tricholoma orirubens
220. Trichophaea hybrida
221. Tubaria furfuracea
222. Tubaria minutalis
223. Tulasnella violea
224. Tyromyces kmetii
225. Vibrissea flavovirens
226. Xeromphalina brunneola
227. Xylodon sambuci