Zestawienie (28.06.2020) fotografii autora
— Jacek Soboń

Dane kontaktowe autora (contact data): e-mail do autora znajduje się na obrazku.
kontakt

Wszystkie zdjęcia są chronione prawem autorskim. Aby zakupić prawo do publikacji kontaktuj się bezpośrednio z autorem zdjęcia. Kontakt do autora znajduje się w podpisie zdjęcia (kliknij na imię i nazwisko autora).

Jeśli brak jakiejkolwiek informacji kontaktowej - napisz do autora atlasu - formularz kontaktowy jest dostępny po kliknięciu na Marek Snowarski w stopce strony.

All photographs are copyrighted. If you are interested to publish photographs contact the author directly - contact is given under photographs.

In case you can not find any contact to photograph's author please contact main redactor via form (click on Marek Snowarski in footer of this page).

Zobacz także ogólne zasady copyright (See also general copyright information)

Lista stron z fotografiami autora (pages with author's photographs)


1. Agaricus urinascens
2. Aleuria splendens
3. Amanita mairei
4. Amanita spadicea
5. Amphinema byssoides
6. Ascocoryne inflata
7. Calycina subherbarum
8. Clitocybe agrestis
9. Clitocybe albofragrans
10. Clitocybe diatreta
11. Clitocybe vibecina
12. Clitopilus cystidiatus
13. Clitopilus scyphoides
14. Conocybe antipus
15. Conocybe echinata
16. Conocybe juniana
17. Conocybe microrrhiza
18. Conocybe moseri
19. Conocybe rickeniana
20. Conocybe semiglobata
21. Coprinellus callinus
22. Coprinellus ellisii
23. Coprinellus heterothrix
24. Coprinellus marculentus
25. Coprinellus silvaticus
26. Coprinopsis candidata
27. Coprinopsis cordispora
28. Coprinopsis cortinata
29. Coprinopsis fusispora
30. Coprinopsis krieglsteineri
31. Coprinopsis kubickae
32. Coprinopsis laanii
33. Coprinopsis subtigrinella
34. Coprinus palmeranus
35. Coprinus plicatilis
36. Coprinus saccharomyces
37. Cortinarius alboamarescens
38. Cortinarius albovariegatus
39. Cortinarius balteatocumatilis
40. Cortinarius decipiens
41. Cortinarius diasemospermus
42. Cortinarius flexipes
43. Cortinarius glaucopus
44. Cortinarius huronensis
45. Cortinarius lacustris
46. Cortinarius lebretonii
47. Cortinarius malicorius
48. Cortinarius mucifluoides
49. Cortinarius obtusus
50. Cortinarius pearsonii
51. Cortinarius praestans
52. Cortinarius praestigiosus
53. Cortinarius psammocephalus
54. Cortinarius purpureus
55. Cortinarius sodagnitus
56. Cortinarius sordidus
57. Cortinarius uraceus
58. Cyathicula cyathoidea
59. Cylindrobasidium evolvens
60. Diatrype disciformis
61. Dichostereum durum
62. Echinoderma pseudoasperulum
63. Elaphomyces asperulus
64. Elaphomyces granulatus
65. Entoloma allochroum
66. Entoloma caccabus
67. Entoloma chlorophyllum
68. Entoloma conferendum
69. Entoloma exiguum
70. Entoloma fuscotomentosum
71. Entoloma griseopruinatum
72. Entoloma jubatum
73. Entoloma longistriatum
74. Entoloma majaloides
75. Entoloma nitens
76. Entoloma noordeloosi
77. Entoloma occultipigmentatum
78. Entoloma poliopus
79. Entoloma politum
80. Entoloma prunuloides
81. Entoloma rhodopolium
82. Entoloma sericatum
83. Entoloma sericeoides
84. Entoloma sericeum
85. Entoloma solstitiale
86. Entoloma vinaceum
87. Entoloma vindobonense
88. Flammulaster rhombospora
89. Galerina graminea
90. Galerina heimansii
91. Galerina hybrida
92. Galerina karstenii
93. Galerina pallida
94. Galerina pumila
95. Galerina subclavata
96. Galerina uncialis
97. Geoglossum glabrum
98. Hebeloma collariatum
99. Hebeloma truncatum
100. Helvella dissingii
101. Helvella levis
102. Heterobasidion parviporum
103. Hyaloscypha daedaleae
104. Hygrocybe calciphila
105. Hygrocybe conica
106. Hygrocybe insipida
107. Hygrocybe splendidissima
108. Hygrophorus piceae
109. Hygrophorus tephroleucus
110. Hymenochaete cinnamomea
111. Hyphoderma setigerum
112. Hypocrea auranteffusa
113. Hypocrea schweinitzii
114. Inocybe brunneotomentosa
115. Inocybe calamistrata
116. Inocybe cervicolor
117. Inocybe cincinnata
118. Inocybe leucoblema
119. Inocybe relicina
120. Laccaria laccata
121. Laccaria pumila
122. Laccaria purpureobadia
123. Lachnellula occidentalis
124. Lactarius aurantiofulvus
125. Lactarius cyathuliformis
126. Lactarius leonis
127. Lactarius spinulosus
128. Lamprospora trachycarpa
129. Leccinum schistophilum
130. Lepiota apatelia
131. Lepiota felina
132. Lepiota subalba
133. Lepista personata
134. Lepista sordida
135. Leptosporomyces mutabilis
136. Leucoagaricus sericifer
137. Lindtneria panphyliensis
138. Lycoperdon nigrescens
139. Macrolepiota permixta
140. Mallocybe agardhii
141. Mallocybe terrigena
142. Marasmius epiphyllus
143. Marasmius torquescens
144. Melanoleuca subpulverulenta
145. Melastiza boudieri
146. Mycena abramsii
147. Mycena aetites
148. Mycena atropapillata
149. Mycena diosma
150. Mycena epipterygia
151. Mycena flavescens
152. Mycena latifolia
153. Mycena leptocephala
154. Mycena minutula
155. Mycena mitis
156. Mycena pearsoniana
157. Mycena pseudopicta
158. Mycena pura
159. Mycena rubromarginata
160. Mycena silvae-nigrae
161. Mycena speirea
162. Mycena viridimarginata
163. Mycenella salicina
164. Mycopan scabripes
165. Myochromella boudieri
166. Naohidea sebacea
167. Naucoria luteolofibrillosa
168. Naucoria striatula
169. Nectria galligena
170. Neonectria coccinea
171. Otidea mirabilis
172. Otidea tuomikoskii
173. Panaeolus fimicola
174. Panaeolus papilionaceus
175. Parasola lilatincta
176. Parasola megasperma
177. Peniophora cinerea
178. Peziza vesiculosa
179. Phaeohelotium monticola
180. Phellinus lundellii
181. Phellinus viticola
182. Phlebiopsis ravenelii
183. Plicaria leiocarpa
184. Pluteus brunneidiscus
185. Pluteus brunneoradiatus
186. Pluteus cyanopus
187. Pluteus exiguus
188. Pluteus hongoi
189. Pluteus pallescens
190. Psathyrella friesii
191. Psathyrella microrhiza
192. Psathyrella murcida
193. Psathyrella noli-tangere
194. Psathyrella pertinax
195. Psathyrella pseudocasca
196. Psathyrella pseudogracilis
197. Psathyrella scatophila
198. Psathyrella spadicea
199. Psilocybe serbica
200. Ramaria abietina
201. Ramaria apiculata
202. Ramaria flaccida
203. Ramaria flavescens
204. Ramaria ochracea
205. Ramaria pallida
206. Ramariopsis citrina
207. Rimbachia neckerae
208. Russula griseascens
209. Russula pseudoraoultii
210. Russula rhodopoda
211. Scutellinia subhirtella
212. Sebacina incrustans
213. Skeletocutis nivea
214. Skeletocutis odora
215. Trechispora mollusca
216. Tricharina praecox
217. Tricholoma boudieri
218. Tricholoma orirubens
219. Trichophaea hybrida
220. Tubaria furfuracea
221. Tubaria minutalis
222. Tulasnella violea
223. Tyromyces kmetii
224. Vibrissea flavovirens
225. Xeromphalina brunneola
226. Xylodon sambuci