Załóż dostęp do grzyby.pl / Create account

Wybierz okres dostępu:

Zakup wiąże się z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla realizacji dostępu oraz zgodą na dostarczenie treści cyfrowych w okolicznościach powodujących utratę prawa odstąpienia od umowy (pkt.3 regulaminu) oraz akceptacją regulaminu korzystania z pełnej wersji atlasu.

W przelewy24.pl jest też opcja płatności PayPal (można tam płacić kartą) - zakładka Inne.

Jeśli wolisz zapłacić tradycyjnym przelewem bankowym, wpłać na:
69 1140 2004 0000 3802 3415 8669 Marek Snowarski
w tytule płatności podaj e-mail i napisz czy dotyczy atlasu grzybów, czy roślin.

Przy tradycyjnej płatności warto przesłać potwierdzenie przelewu na mejl sprzedaz@atlas-roslin.pl — wtedy, nie czekając na księgowanie opłaty, dostęp zostanie założony a hasło wysłane. Proszę też pisać w przypadku gdy potrzebna jest faktura, pro-forma lub są pytania dotyczące sprzedaży poza tym formularzem.

How to create account if you are from abroad of Poland

Please make payment via PayPal as stated below. Access is granted after I recieve payment or read PayPal notification (please be patient, it may takes up to few hours). Then you will recieve e-mail (to address given to PayPal) with login and password.
You may read terms. In case of any problems please contact me: sprzedaz@atlas-roslin.pl

access to grzyby.pl

grzyby.pl to system monitorowania wysypu grzybów oraz największy atlas grzybów Polski. Nigdy dotąd, żadna publikacja ani na papierze ani w postaci elektronicznej, nie dawała tak pełnego obrazu, równego komfortu i łatwości poznania grzybów oraz szansy na udane grzybobrania.

Przed zakupem możesz przeglądnąć zawartość na stronie www.grzyby.pl — różnice w stosunku do Pełnej Wersji są wyraźnie zaznaczone.

Na życzenie wystawiam fakturę. O przedłużenie dostępu na kolejny okres decyduje użytkownik wnosząc (lub nie) oplatę przedłużenia. Sprzedaż dostępu do pełnej wersji atlasu jest prowadzona w ramach działalności gospodarczej zarejestrowanej przez Prezydenta Wroclawia pod nr 168881 dla: Marek Snowarski ul. Strzegomska 308/3 54-432 Wroclaw NIP8941513836.