duża wersja fotografii z doniesienia

fotografia z grzybobrania
© fotografia została załączona przez informatora o grzybobraniu; z pytaniem o jej wykorzystanie poza ramami systemu monitorowania występowania grzybów grzyby.pl należy kontaktować się bezpośrednio z autorem fotografii, a nie ze mną (kontaktu do autora zdjęcia zwykle nie posiadam)
30 borowików, 1 piaskowiec modrzak, 30 rydzów, 300 maślaków zwyczajnych, 15 jakubek, 100 zielonek, 10 gąsek szarych, 500 podgrzybków, 10 kozaków czerwonych, 2 białe, 50 szarych, 10 kani czubajek. Widziane i pozostawione: ok. 10 sitaków, 1 kozia broda Zarobaczywienie w porównaniu do poprzedniej soboty nieco mniejsze, wtedy na 90%, a teraz -50-60%robaczywych. Zbiory ogólnie większe i satysfakcja również.
6 h w lesie z przemieszczaniem się samochodem 2 osoby. 3-ci raz pod rząd Puszcza Notecka. Tym razem okolice Karwina, Dębowca i Kwiejc. W lesie mokro po deszczu poprzedniego wieczoru. Pogoda super, strzyżaki dokuczały, ale bywało dużo gorzej, spacer w niesamowitych okolicznościach przyrody. Tego miejsca niestety nie zastąpią okolice mojego zamieszkania, czyli zachodniopomorskie lasy. Ogólnie grzyby ładniejsze, chyba przez wilgotność -szybszy wzrost. ŻYCZĘ WSZYSTKIM GRZYBOZAKRĘCONYM POKAŹNYCH ZBIORÓW I SATYSFAKCJI