duża wersja fotografii z doniesienia

fotografia z grzybobrania
© fotografia została załączona przez informatora o grzybobraniu; z pytaniem o jej wykorzystanie poza ramami systemu monitorowania występowania grzybów grzyby.pl należy kontaktować się bezpośrednio z autorem fotografii, a nie ze mną (kontaktu do autora zdjęcia zwykle nie posiadam)
Mija kolejny rok pełen leśnych przygód, poznawania nowych lasów i miejscówek, uciechy z każdego napotkanego grzybka. Jednak był to pierwszy rok mojego bytowania na tym zacnym portalu...
Chciałbym podziękować wszystkim razem i każdemu z osobna pozytywnie grzybniętym za to, że jesteście, że mimo trudnego czasu przynajmniej wirtualnie możemy trzymać się razem i dzielić się naszymi doświadczeniami, poznawać wspólnie nowe lasy, nowe gatunki grzybów, uśmiać się do łez z zabawnych wpisów, uczyć się o naturze i wspólnie dbać o nią. Serdecznie Wam życzę wszystkiego co najlepsze, w nowym roku spełnienia marzeń, dużo zdrowia oraz pełnych emocji i radości wycieczek do lasu! ...w dopiskach trochę foto-wspomnień z 2020 roku :)