duża wersja fotografii z doniesienia

© fotografia została załączona przez informatora o grzybobraniu; z pytaniem o jej wykorzystanie poza ramami systemu monitorowania występowania grzybów grzyby.pl należy kontaktować się bezpośrednio z autorem fotografii, a nie ze mną (kontaktu do autora zdjęcia zwykle nie posiadam)
Witam:) Baca obrożę polizał,podwórka mu za mało,do lasu psince się zachciało ( ach te zapachy,inne niż na swoim obejściu).Jak się kocha to spełnia się potrzeby nie tylko "człowieków".No to pierwsza myśl,która przeleciała mi przez głowę:sprawdzę płomiennice nad Odrą,które pozostawiłam do podrośnięcia ( mam blisko ).Ale po chwili pojawił mi się obraz tego " cosia " małego,którego dojrzałam dopiero w domu na zdjęciu " focąc " inne grzyby,a w marzeniach chciałam,żeby wyrósł z niego tłuściutki boczniak.A i drzewko z innymi zimówkami też sprawdzę,bo to "rzut beretem" od tego miejsca.
Ciekawość zwyciężyła,kierunek Nowogród Bobrzański. I rozczarowałam się,nie wyrósł boczniak choć bokiem przyrośnięty był.Za to płomiennica piękne urosła.Do tego 2 zagubione i wystraszone podgrzybki,wodnicha późna i inne cudaki,które umilały spacer. Pozdrawiam:)