duża wersja fotografii z doniesienia

© fotografia została załączona przez informatora o grzybobraniu; z pytaniem o jej wykorzystanie poza ramami systemu monitorowania występowania grzybów grzyby.pl należy kontaktować się bezpośrednio z autorem fotografii, a nie ze mną (kontaktu do autora zdjęcia zwykle nie posiadam)
Krótki spacer z p. Vincentową w ramach złapania do płuc więcej O2. Równe 31 zieleniatek ☺️. A dalej, ku przestrodze, dla "pozyskiwaczy" śmieci z lasów w nawiązaniu często pojawiającego się na portalu tematu śmieci. Uważajcie na to co później robicie ze śmieciami. Do rzeczy: Wiosną w Zawoi zebraliśmy w lesie z p. Vincentową dwa worki śmieci. Posegregowane w odpowiednie worki, w niedzielę, wracając do domu zostawiliśmy je z naklejką, że są opłacone w gminie Zawoja, pod zamkniętą bramą PSZOKu. Po trzech miesiącach do drzwi domu zapukał pan Dzielnicowy ...
... z postawionym nam zarzutem zaśmiecania środowiska. Zostaliśmy przesłuchani na w/w okoliczność W ramach podziękowania, został nałożony na p. Vincentową, to Ona wystawiła worki z samochodu 😁, mandat w wysokości 700 zł plus 142 zł postępowania sądowego. Takie małe kuriozum 😖😤 Nie mówię żeby nie zbierać, ale uważajcie co potem.