duża wersja fotografii z doniesienia

© fotografia została załączona przez informatora o grzybobraniu; z pytaniem o jej wykorzystanie poza ramami systemu monitorowania występowania grzybów grzyby.pl należy kontaktować się bezpośrednio z autorem fotografii, a nie ze mną (kontaktu do autora zdjęcia zwykle nie posiadam)
Cześć! Dzisiejsze grzybobranie mogę uznać za bardzo dobre. Zebrałem: 183 szt. podgrzybków, 6 szt. maślaków, 6 szt. gąsek zielonek i dodatkowo jednego siedzunia. Zbiór mógłby być o wiele bardziej okazały, ale mniej więcej od połowy grzybobrania więcej było gadania z kolegą niż „koszenia”. Dodam jeszcze, że mógłbym się pokusić o zebranie ok. 40-50 gąsek szarych, niezliczonej ilości maślaków sitarzy i maślaków zwyczajnych, ale tych grzybów nie zbierałem. Dodam, że małżonka zebrała w mniej więcej godzinę 116 pogrzybków. Żałuję jedynie, że tak mało było zielonek, ale ktoś już przede mną je wykosił.
Pozdrawiam i życzę udanego celebrowania Święta Niepodległości! Pomocny może okazać się ten piękny utwór: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2723383421053111&id=100001444383104&sfnsn=mo 🇵🇱‼️💯🙂❤️🔆👍💪