duża wersja fotografii z doniesienia

© fotografia została załączona przez informatora o grzybobraniu; z pytaniem o jej wykorzystanie poza ramami systemu monitorowania występowania grzybów grzyby.pl należy kontaktować się bezpośrednio z autorem fotografii, a nie ze mną (kontaktu do autora zdjęcia zwykle nie posiadam)
nadbużańskie górki z monokulturą sosnową: podgrzybki - 198, zielonki - 47, maślak pstry - 1, kilkanaście kurek i płachetek.
Witajcie. Dzień święty święcić. Tak jak w poprzednich kilku sezonach tak i dzisiaj ten dzień świąteczny święcę dokładnie w miejscu, w którym w sierpniu 1920 miała miejsce heroiczna obrona linii Bugu przez 60, 69 i 70 pułk piechoty wielkopolskiej przed sowiecką nawałą http://kielpiniec.pl/uncategorized/zarys-historii-wojennej-70-go-pulku-piechoty/ . W tym roku grzybki również nie zawiodły i razem ze mną święciły ten dzień na przesiąkniętych krwią piaskach. A że dzień podniosły postanowiłem to uczcić urządzając grzybkom sesję foto. Odpuściłem ilość na rzecz jakości i jak zwykle chyba się opłacało. Każdego znalezionego grzybka obchodziłem z pietyzmem dookoła szukając najlepszego kadru. A najwięcej wrażeń i niesamowitych emocji przysporzyły mi zielonki, którym zebrało się na zbytki i do zatracenia bawiliśmy się w chowanego. W takie dni aż się nie chce wracać do domu a już na pewno kończyć sezonu. Pozdrawiam gorąco.