duża wersja fotografii z doniesienia

© fotografia została załączona przez informatora o grzybobraniu; z pytaniem o jej wykorzystanie poza ramami systemu monitorowania występowania grzybów grzyby.pl należy kontaktować się bezpośrednio z autorem fotografii, a nie ze mną (kontaktu do autora zdjęcia zwykle nie posiadam)
"Wsiąść do pociągu byle jakiego..nie dbać o bagaż, nie dbać o bilet.." Tzn. dzisiaj wskazany szofer..jeden misiu :). A tak na luzie, rano po mszy, skoro świt..czyli o 11-stej ok. 30 rydzy, 10 koźlarzy czerwonych, 14 brzozowych i kilka maślaków zwyczajnych. Elektroniczna obroża do 500 m nawet by nie zapikała :). Czasowo 2 godzinki. Monotemat :)
Albo też parafrazując kolegę z Sosnowca, co w domu nie siedzi: "Pobyt krótki, w domu smutki.." :) Ponieważ nie ma co obierać heh. Rodzinna impreza była (43 r.), trochę %%% (nie, nie kompozytor..jakieś kraje norweskie:p), jajka po 10 szt zgarnęły siostry, chyba rydza na masełku sobie zrobię, bo z durszlaka ktoś się już ucieszył..Z drugiej strony, gdyby zmienić zakres postronka w przeciwną stronę do 2,5 km, też by nie było źle - ostatnie zdjęcie od kuzyna, te same godziny. Tak to już jest..nie narzekam :). Bywajcie.