duża wersja fotografii z doniesienia

© fotografia została załączona przez informatora o grzybobraniu; z pytaniem o jej wykorzystanie poza ramami systemu monitorowania występowania grzybów grzyby.pl należy kontaktować się bezpośrednio z autorem fotografii, a nie ze mną (kontaktu do autora zdjęcia zwykle nie posiadam)
Czas: ok. 2h Trasa: ok. 8km. Odwiedziłe te same miejscówki, co we wtorek i kilka innych. W lesie mieszanym (dąb i brzoza) głównie kanie - ok. 40. Pojedyncze kurki. W lesie sosnowym podgrzybki ok. 60, kilka maślaków i jeden siedzuń sosnowy (wcześniej go w tych okolicach nie spotkałem). 90% podgrzybków w jednej miejscówce, głównie bardzo młode, starych brak. Trafiają się też pojedyncze, w różnych miejscach, co daje szansę na wysyp. Spotkałem kilka osób, któe wyprzedziły mnie na miejscówkach, każda coś tam miała. Z bonusów, znalazłem piestrzycę - chyba kędzierzawą.
Chciałbym usystematyzować jakoś moje wpisy, żeby mi i czytającym było łatwiej. Zatem poza opisem, będę pisał ile czasu spędziłem w lesie i ile km przeszedłem.