duża wersja fotografii z doniesienia

© fotografia została załączona przez informatora o grzybobraniu; z pytaniem o jej wykorzystanie poza ramami systemu monitorowania występowania grzybów grzyby.pl należy kontaktować się bezpośrednio z autorem fotografii, a nie ze mną (kontaktu do autora zdjęcia zwykle nie posiadam)
Witam serdecznie wszystkich Grzyboświrków. Po ostatnim grzybobraniu, trochę byłam zawiedzona, myślałam że to będzie koniec sezonu. Dziś banan na twarzy i chce się krzyknąć z radości: wreszcie są! Najbardziej cieszą ulubione rydze - 3/4 koszyka dobre 4 kg,sporo małych. Maślaczki średniaczki i małych ilości hurtowe, istna inwazja, można było zbierać i wybierać, nie liczyłam bo zbierałam małe około 5 kg. Sów od groma, dużo przerośniętych. Kilka kozaków, Tylko 2 prawdziwki, ale jeden 400 g, podgrzybki jeden duży i trochę małych do octu (na 2 słoiczki), 1 zielonka oraz około 40 gąsówek ....
gąsówki fioletowe. Co ważne: zaczynają wyrastać młode podgrzybki. Czyli będzie dobrze 😁. Pozdrawiam 😊 serdecznie wszystkich zakręconych Grzyboświrków.