duża wersja fotografii z doniesienia

© fotografia została załączona przez informatora o grzybobraniu; z pytaniem o jej wykorzystanie poza ramami systemu monitorowania występowania grzybów grzyby.pl należy kontaktować się bezpośrednio z autorem fotografii, a nie ze mną (kontaktu do autora zdjęcia zwykle nie posiadam)
Las mieszany: 112 czerwonych dębowych, 16 czerwonych osikowych, 14 różnobarwnych, 85 borowików szlachetnych, 12 borowików usiatkowanych, 5 maślaków zwyczajnych, 2 podgrzybki brunatne.
Witajcie. Po niedzielnej pierwszokomunijnej leśnej absencji nastał wolny poniedziałek (odbiór sierpniowego święta). Z mieszanymi uczuciami przystępowałem do grzyboszukania - przecież w weekend las spenetrowały dzikie hordy sezonowych grzybiarzy. Jednak los napisał dla mnie przyjazny scenariusz. W lesie raj - czerwony raj. Dzisiaj już bez żadnych kontrowersji królował czerwony dębowy. Borowiki co prawda jeszcze bardzo liczne ale już nie dały rady czerwonej fali. Bardzo pozytywnie zaskoczyły mnie również usiatki, których od pierwszego czerwcowego wysypu nie uświadczyłem. Jest bardzo dobrze aczkolwiek deszcz jest potrzebny na gwałt. Pozdrawiam.