duża wersja fotografii z doniesienia

© fotografia została załączona przez informatora o grzybobraniu; z pytaniem o jej wykorzystanie poza ramami systemu monitorowania występowania grzybów grzyby.pl należy kontaktować się bezpośrednio z autorem fotografii, a nie ze mną (kontaktu do autora zdjęcia zwykle nie posiadam)
224 borowiki wysmukle wrzosowe amerykańskie(złotaki ), 25 prawdziwkow, 4 borowiki sosnowe, 15 podgrzybkow, 25 bagniakow(jakubkow, modrakow,maślakow pstrych).4 godziny grzybobrania.
Oprócz zebranych grzybów zauważyłem maślaki ,sitaki,siedzun sosnowy,muchomor czerwieniejacy,drobnoluszczak jeleni i inne.Grzyby generalnie niedaleko brzegu lasu .Prawdziwkow było wiecej ale robaczywe.Te zebrane czyste.Borowiki wrzosowe w tym roku wszystkie wyjatkowo bez lokatora,podgrzybki,bagniaki,sitaki też .Maslaki sporo robaczywych a siedzun troche już starszy i mały. Wyjatkowo też nie ma tam jeszcze saren(sarniakow dachowkowatych) i gasek. zielonych .Ale złoto amerykańskie obrodziło szczególnie po miejscu gdzie we Wtorek nie zdążyłem obejsc.