duża wersja fotografii z doniesienia

© fotografia została załączona przez informatora o grzybobraniu; z pytaniem o jej wykorzystanie poza ramami systemu monitorowania występowania grzybów grzyby.pl należy kontaktować się bezpośrednio z autorem fotografii, a nie ze mną (kontaktu do autora zdjęcia zwykle nie posiadam)
Pełny koszyk leśnych delikatesów : usiatki, szlachetne, ceglasie, kurki, maślaki modrzewiowe i tazokowe odkrycie sezonu - muchomory czerwieniejące . Wysoko w górach w bukowych lasach.
Podlechtały muchomory moje kubki smakowe . Śmiało wciągam je na listę tazokowych smakołyków. 😊😊 Po wizycie StaregoGrzyba w breńskich lasach i opisanych efektach bardzo kusilo mnie by skonfrontować fakty medialne z rzeczywistością . Patent byl prosty jak meter drutu w kieszeni 😉 . Najsampierw wizyta pod kapliczka Tadeusza , tego od spraw beznadziejnych . Krótka wymiana uprzejmości na linii real-niebo wystarczyła by cieszyć się z pierwszego w tym roku pełnego kosza. Usiatki fajne , grubaski na perforowanych białkiem nogach , ceglasie doskonałej jakości , muchomory bez czerwi , maślaki też niczego sobie . 4 łapy zachwycone , podobnie zresztą jak i osoba ,,na drugim końcu smyczy,, . Fortuna się uśmiechała do nas,cały dzień, więc i ,,fortuny łyk,, po powrocie smakował wybornie.