duża wersja fotografii z doniesienia

© fotografia została załączona przez informatora o grzybobraniu; z pytaniem o jej wykorzystanie poza ramami systemu monitorowania występowania grzybów grzyby.pl należy kontaktować się bezpośrednio z autorem fotografii, a nie ze mną (kontaktu do autora zdjęcia zwykle nie posiadam)
W lesie grzybów umiarkowane ilości, a może nawet mniejsze, ale te znalezione bardzo cieszą😊😊. Najwięcej borowików ceglastoporych, pieprzników ametystowych,a w następnej kolejności borowików szlachetnych i podgrzybków brunatnych. Trafiły się też, mnie i moim zacnym towarzyszom: pojedyncze borowiki górskie, koźlarze, pieprzniki pomarańczowe (raczej do pooglądania), jeden borowik żonkilowy( znalezisko nie moje, muszę poczekać, aż sam takiego trafię), kilka owocników złotaka czerwonawego (zdiagnozowany dopiero w domu😊)
Grzybobranie w miłym towarzystwie, bez zbędnej presji żeby coś nazbierać😊 a mimo to po wszystkim okazało się, że jest co obierać w domu. Dziękuję za wspólny wypad😊 Pozdrawiam wszystkich😊 DARZ GRZYB! PS jak widać nie zabrakło też żółto czarnego smoka górskiego😊, który bardzo ładnie pozował do zdjęcia.