duża wersja fotografii z doniesienia

© fotografia została załączona przez informatora o grzybobraniu; z pytaniem o jej wykorzystanie poza ramami systemu monitorowania występowania grzybów grzyby.pl należy kontaktować się bezpośrednio z autorem fotografii, a nie ze mną (kontaktu do autora zdjęcia zwykle nie posiadam)
las mieszany koźlarz czerwony 3 szt, pomarańczowo-żółty 1 szt, babka 4 szt, PIERWSZY podgrzybek, dużo dużo kurek (1,9 kg)
Witajcie. Pierwsze swe kroki skierowałem na wrzosowiska aby popodziwiać wrzosy (tak tak jesień już blisko) no i pierwsza niespodzianka - pierwszy tegoroczny podgrzybek brunatny, kilka metrów dalej piękny wrzosowy koźlarz pomarańczowo-żółty a jeszcze kilkanaście metrów dalej babki. Następnie spenetrowałem (dosłownie na czworaka) młodnik brzozowo-świerkowy w nierównej walce z drobiem - takiego widoku nie było już dawno setki kurek w pełnej gamie wiekowej i rozmiarowej (po oczyszczeniu 1,9 kg). Drogę powrotną obrałem przez swoje czerwone eldorado - i tu rozczarowanie tylko 3 czerwone (sorki za "tylko" pewnie niektórzy z Was za te "tylko" na dzień dzisiejszy sprzedaliby duszę diabłu). Prawdopodobnie w Niedzielę znów coś zaraportuję. Pozdrawiam.