duża wersja fotografii z doniesienia

© fotografia została załączona przez informatora o grzybobraniu; z pytaniem o jej wykorzystanie poza ramami systemu monitorowania występowania grzybów grzyby.pl należy kontaktować się bezpośrednio z autorem fotografii, a nie ze mną (kontaktu do autora zdjęcia zwykle nie posiadam)
Kronikarski obowiązek gnębi mnie, zatem donoszę: 59 usiatkowanych, 12 ceglastych , 1 podgrzybek i kurek jak zwykle garść tylko:)
Dla zachowania ciągłości usiatkowych wrażeń, w niedzielny poranek w lesie się melduję:) Już na wstępie stwierdzam, że trzy fale przez las się przetoczyły - fala upałów, fala suchego wiatru i fala amatorów czerwcowych borowików...na marne zbiory się zatem zanosiło. Pierwsze wrażenie, mało optymistyczne, zaliczone mam:) Niezrażona niepewną sytuacją w pierwsze znajome krzaki się wtapiam, i co?...i pusto, kolejne wrażenie na nosie mi zagrało :) Skupiam się, zginam w pas, ostrość widzenia reguluję i... i są!, pierwsze dwa usiatki! Eee..źle nie jest! postarać tylko się bardziej trzeba będzie! 😉 I tak się starałam, tak się starałam, że wystarałam ilość podaną we wstępie :) Wrażenia jak widać dopisały ;-)