duża wersja fotografii z doniesienia

© fotografia została załączona przez informatora o grzybobraniu; z pytaniem o jej wykorzystanie poza ramami systemu monitorowania występowania grzybów grzyby.pl należy kontaktować się bezpośrednio z autorem fotografii, a nie ze mną (kontaktu do autora zdjęcia zwykle nie posiadam)
26 ładnych borowików ceglastoporych😊, 3 koźlarze babki i maślaczek modrzewiowy. Chciałem znaleźć jakąś nową miejscówkę na ceglasie, nigdy nie jeździłem w te rejony, wytypowałem miejsce i pojechałem no i udało się, także radość była wielka😁😁. Byłem tylko 2 godzinki i chciałem jeszcze sprawdzić jedno nowe miejsce, ale i tak już nachodziłem się w ten weekend więc spasowałem.
Generalnie pojawia się już tyle pozytywnych doniesień, że trudno to ogarnąć, żeby jeszcze przeglądać też inne województwa. Patrząc na mapkę potencjału dusza się raduje😁, Małopolska cała na czerwono -karmazynowo, już nie mogę się doczekać jakiegoś wyjazdu, jechałbym już w ten weekend, ale nie sprawdziłem nawet wszystkich miejsc u mnie. Darz grzyb wszystkim😁😁