duża wersja fotografii z doniesienia

© fotografia została załączona przez informatora o grzybobraniu; z pytaniem o jej wykorzystanie poza ramami systemu monitorowania występowania grzybów grzyby.pl należy kontaktować się bezpośrednio z autorem fotografii, a nie ze mną (kontaktu do autora zdjęcia zwykle nie posiadam)
Las mieszany , z przewagą drzew iglastych . Jakieś grzyby zaczynają się pojawiać : ceglaki i inne , potocznie zwane psiakami . [admin: proszę umieszczać info o wynikach grzybobrania w pierwszym polu formularza]
W lesie mokro , można zjechać jednym ślizgiem w dół . Ściółka mokra . Jakieś grzyby zaczynają się pojawiać : ceglaki i inne , potocznie zwane psiakami . Część lasu , po jednej stronie drogi , porośnięta gęstymi świerkami wymaga gibkiego kręgosłupa , żeby się uchylać przed wrednymi gałęziami , które "nie patrzą " , w co przywalają.. Tam , gdzie drzewa wysokie , wędrówka znośna ...w dół . Pod górkę o wiele gorzej 😓 Ogólnie idzie się pod górkę , z górki , na górkę , itd. Trasa dla wytrawnych górskich wędrowców . Chociaż dla nich to pewnie tylko była by zaprawa przed wyprawą 😲 Pogoda super , na szczęście zabójczych owadów , zwanych komarami jeszcze brak . Następny wypad w tereny nizinne .