duża wersja fotografii z doniesienia

© fotografia została załączona przez informatora o grzybobraniu; z pytaniem o jej wykorzystanie poza ramami systemu monitorowania występowania grzybów grzyby.pl należy kontaktować się bezpośrednio z autorem fotografii, a nie ze mną (kontaktu do autora zdjęcia zwykle nie posiadam)
Wyruszyłem na spacer i poszukiwanie szalonych grzybów😊, które zdecydowały się wyrosnąć pod koniec listopada😀 Okazało się, że najbardziej szalone grzyby to ceglasie, których znalazłem 21😀, mniej szalone podgrzybki brunatne 3 szt i lekko zwariowane czubajki gwieździste 2 szt😀. Widziałem też kilkanaście robaczywych podgrzybków złotawych i jednego skapcaniałego szlachcica, który postanowił położyć się już do snu w bukowych liściach. Może gdzieś tam rośnie jeszcze jeden młody prawusek i czeka na znalezienie, ale ja nie miałem tyle szczęścia.
Rok temu 25 listopada miałem z pół kosz borowików i młodych boczniaków, ale w tym roku wysyp nastąpił szybciej więc też szybciej się skończył. Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia w lesie już w scenerii tylko dla zimowych grzybów😀