duża wersja fotografii z doniesienia

© fotografia została załączona przez informatora o grzybobraniu; z pytaniem o jej wykorzystanie poza ramami systemu monitorowania występowania grzybów grzyby.pl należy kontaktować się bezpośrednio z autorem fotografii, a nie ze mną (kontaktu do autora zdjęcia zwykle nie posiadam)
[za zgodą Admina] Kochani!!! Zaginął pies - rudy Cocker Spaniel, wabi się LULU. Trwają intensywne poszukiwania, które w ostatnim czasie rozszerzyły się na całą Polskę, ponieważ psiak może być tak naprawdę już wszędzie. Bierzemy pod uwagę, że ktoś mógł go wsadzić do auta i wywieźć, oraz że może być gdzieś po prostu przetrzymywany, ponieważ nie ma po nim żadnego realnego śladu, jakby zapadł się pod ziemię. Każdy z nas przemierza kilometry lasów, więc mam ogromną prośbę do wszystkich: rozglądajcie się podczas spacerów po lesie, a także w miastach i wsiach, w których mieszkacie ...
Jeśli ktoś z Was zobaczy błąkającego się rudego spaniela lub zauważy psa odpowiadającego poniższemu rysopisowi w towarzystwie jakiejś osoby/osób, bardzo proszę reagujcie, róbcie zdjęcia i piszcie od razu do mnie tutaj lub na mój nr 500 158 669 albo dzwońcie bezpośrednio pod nr podany na zdjęciu. LULU, rudy pies rasy Cocker Spaniel. Wiek: 5 lat. Niekastrowany. W dniu zaginięcia miał na sobie brązową obrożę ze złotą kostką (z imieniem i nr telefonu) - jeżeli jest u kogoś, to obroża zapewne została mu zdjęta. Właściciele są zrozpaczeni ☹️ Ale nie poddajemy się - szukamy go dzień i noc, plakatujemy, apelujemy do ludzi gdziekolwiek tylko możemy. Musimy go znaleźć!!! Za każdą informację serdecznie Wam dziękuję. Poniżej dorzucam jeszcze kilka zdjęć Lulka.