duża wersja fotografii z doniesienia

© fotografia została załączona przez informatora o grzybobraniu; z pytaniem o jej wykorzystanie poza ramami systemu monitorowania występowania grzybów grzyby.pl należy kontaktować się bezpośrednio z autorem fotografii, a nie ze mną (kontaktu do autora zdjęcia zwykle nie posiadam)
To wynik całkiem niezły jak na spacer po sezonie. Do tego sikorki dzięcioły zajac sarna w zimowym futerku i piękne babrzyska, na szczęście bez lokatorów. Ale kanie ze zdjęcia, gdy do nich zagadalem
Powiedzialy: młody człowieku, cieszymy się że ktoś przyszedl na nasze setne urodziny, więc zostawiłem jubilatki w lesie. Do torby poszlo 8 kani troszkę młodszych choc i tak zmęczonych dlugim zyciem, jedna gigapieczarka i pół podgrzybka. Plus malutki gołąbek fioletowy. A że na stare lata nie za dobrze widzę to wziąłem dwie pary mlodych oczu. W nagrodę zajechalismy jeszcze do Rud pojeździć drezyna i znowu chwilka w lesie i jeden sitarz. Obolały i zmęczony melduje że grzyby nic nie wiedzą o końcu sezonu i dalej sobie rosną.