duża wersja fotografii z doniesienia

© fotografia została załączona przez informatora o grzybobraniu; z pytaniem o jej wykorzystanie poza ramami systemu monitorowania występowania grzybów grzyby.pl należy kontaktować się bezpośrednio z autorem fotografii, a nie ze mną (kontaktu do autora zdjęcia zwykle nie posiadam)
Witam ponownie tu zebranych. Zacznę może od pytania - zagadki. Czyje ręce, otulające tego szlachetnego rodem acz nieco zubożałego prawdziwka, są na zdjęciu?. Jako podpowiedź dodam, że nie są to - "ręce które leczą" a wręcz, co u niektórych mogą spowodować - dyslekcję, dysfynkcję, dyskopatię, czy wręcz dysanomalię pogodową. Miałem przyjemność spotkać dzisiaj tę osobę w jej ukochanych bukach, i spędzić kilka godzin w jej towarzystwie. Poszurać po liściach przy bardzo ładnej pogodzie ducha. Omówiliśmy też kilka spraw odnośnie tegorocznego sezonu grzybowego. Poniżej o jednym z nich.
Jest propozycja aby spotkać się w szerokim gronie w dn. 11 11 2019 np. "U Celiny" w Piłce lub w innym miejscu, jeżeli ktoś ma ciekawy pomysł. Nic zobowiązującego. Osobiście mnie się tam podoba ze względu na śląski klimat i pyszną roladę z modrą kapustą i kluskami śląskimi. Zapraszam - y.