duża wersja fotografii z doniesienia

© fotografia została załączona przez informatora o grzybobraniu; z pytaniem o jej wykorzystanie poza ramami systemu monitorowania występowania grzybów grzyby.pl należy kontaktować się bezpośrednio z autorem fotografii, a nie ze mną (kontaktu do autora zdjęcia zwykle nie posiadam)
Las mieszany: borowik - 16 szt., koźlarz czerwony - 17 szt., koźlarz babka - 1 szt., podgrzybków nie zbierałem, zaobserwowałem stanowisko wodnichy późnej i gąski niekształtnej (też nie zbierałem).
Witajcie. Może was już zanudzam ale koźlarz czerwony, koźlarz czerwony i jeszcze koźlarz czerwony cały czas na topie. Aczkolwiek dzisiaj borowik prawie wyrównał się z czerwonymi (jakby był zdrowy to prawdopodobnie stanowiłby 200% / 300% czerwonego). Pojawiła się gąska niekształtna oraz zaobserwowałem stanowisko wodnichy późnej (nie znałem tego grzybka ale zaintrygowany Waszymi doniesieniami postanowiłem się z nim bliżej zapoznać). Dzisiaj postawiłem sobie za zadanie uczcić Święto Niepodległości w kolorze czerwonym tak jak na prawdziwego Polaka przystało. Tak więc do usłyszenia w okolicach 10-go (myślę, że dam radę). Pozdrawiam serdecznie.