duża wersja fotografii z doniesienia

© fotografia została załączona przez informatora o grzybobraniu; z pytaniem o jej wykorzystanie poza ramami systemu monitorowania występowania grzybów grzyby.pl należy kontaktować się bezpośrednio z autorem fotografii a nie ze mną (kontaktu do autora zdjęcia zwykle nie posiadam)
Zimówki rosną w najlepsze, uszaki też nie odpuszczają😀. Szukałem też różnych dziwolągów, ale oprócz kisielnicy kędzierzawej i chyba boczniaka topolowego to raczej nic nie znalazłem, a i trafił się jakiś naziemny blaszkowiec, ale nie zrobiłem zdjęć.
Wyjście głównie w celach spacerowych i fotograficznych😀. Choć zebrałem trochę płomienicy, chcę zrobić zapiekankę z grzybami, zobaczymy jak wyjdzie. Dzidku myślałem też dzisiaj, żeby jechać na boczniaki ale późno się zebrałem i nie było już czasu. Mam takie miejsce do sprawdzenia dość blisko, a pogoda sprzyja zimówkom i uszakom, może też boczniaki mają się dobrze. Na pieńku przed domem cały czas rosną boczniaki, a nawet obok nich wyrosły zimówki😀 także jest to dobry zwiastun. Pozdrawiam!