duża wersja fotografii z doniesienia

© fotografia została załączona przez informatora o grzybobraniu; z pytaniem o jej wykorzystanie poza ramami systemu monitorowania występowania grzybów grzyby.pl należy kontaktować się bezpośrednio z autorem fotografii a nie ze mną (kontaktu do autora zdjęcia zwykle nie posiadam)
Jako, że dzisiaj pierwszy dzień jest zimy, to i na foto u mnie dziś zimowo. Co prawda pierwszy śnieg niestety wczoraj stopniał, tak, że lasy powitały mnie na zielono i podłożem grząskim. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzę Wszystkim Wam pobratymcy portalowi z Panem Markiem na czele wszystkiego co najlepsze być może,; pyszności grzybowych na wigilijnym stole, cieplutkiej rodzinnej na Święta atmosfery. A z okazji Nowego Roku to poza radością, zdrowiem, życzę sezonu przyszłorocznego jak guma rozciągniętego od kwietnia do grudnia, z koszami pełnymi cudnych grzybowych ........
wszelakich przedstawicieli. Sama, aby szczęściu i życzeniom moim dopomóc pod choinką stawiam wszystkie moje kosze grzybowe, marząc, aby lasy wszystko w nadchodzącym sezonie uczyniły, aby się pięknie te kosze grzybkami zapełniły. I to nie raz czy dwa razy, ale tak z sercem za prawie wyjazdem każdym. Wesołych Świąt i Do Siego Roku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!